Scroll Top
Pawilony Mieszkalne
pawilony-mieszkalne-obraz-rodzinny
Pawilony mieszkalne z płyty warstwowej
Pawilony Mieszkalne

Perspektywa ciągnącej się miesiącami i zjadającej Twoje ostatnie oszczędności budowy budzi w Tobie przerażenie i niechęć? Na całe szczęście da się temu zaradzić! Rozwiązaniem wszelkich bolączek związanych z tradycyjnymi pracami budowlanymi są nowoczesne pawilony mieszkalne z płyty warstwowej.

Idealne, jeśli marzysz o własnym domku letniskowym na działce rekreacyjnej, domku turystycznym przeznaczonym na wynajem dla gości lub budynku gospodarczym. Pawilony mieszkalne z płyt warstwowych będą także doskonałym wyborem, gdy musisz zapewnić swoim pracownikom sezonowe lokum lub zadbać o komfortowe i bezpieczne schronienie dla ofiar różnych katastrof. Są to obiekty nie tylko do użytku sezonowego, ale i całorocznego, na co pozwalają ich wyjątkowe właściwości i liczne funkcjonalności.

Jeśli Twoje potrzeby nie mogą czekać, pawilony mieszkalne to rozwiązanie dostępne niemalże od ręki. Najlepszy stosunek jakości do ceny, wysoka jakość wykonania, nowoczesny design i wspaniała estetyka sprawiają, że spotykają się one z uznaniem nawet najbardziej wymagających klientów.

Domki na zgłoszenie
Jakie pawilony mieszkalne z płyty warstwowej oferujemy?

Oferta pawilonów mieszkalnych z płyt warstwowych jest bardzo zróżnicowana. Dzięki temu jesteśmy gotowi zaoferować rozwiązania odpowiadające różnym potrzebom naszych klientów. Możemy zaproponować Ci między innymi kompaktowy pawilon mieszkalny na działkę letniskową, jak również większy obiekt, w którym w komfortowy sposób spędzisz wolny czas z całą swoją rodziną. W naszej ofercie znajdują się ponadto pawilony z tarasami, znakomicie sprawdzającymi się w użytku letnim, wakacyjnym.

domek-bez-pozwolenia2

W związku ze swoim szczególnym przeznaczeniem pawilon mieszkalny zawsze zostaje w pełni spersonalizowany, uwzględniając indywidualne wymogi i preferencje przyszłego właściciela. Wykonujemy zarówno zgrabniejsze konstrukcje kilkudziesięciometrowe, jak i rozbudowane obiekty składające się z dodatkowych kondygnacji. Możliwość personalizacji obejmuje ponadto rodzaj zastosowanej stolarki okiennej i drzwiowej oraz wykończenie zewnętrzne w postaci elewacji. Oczywiście wszystkie pawilony mieszkalne są wyposażone w instalację grzewczą, elektryczną i sanitarną.

Po uzyskaniu niezbędnych do przygotowania pawilonu informacji przystępujemy do jego produkcji, a następnie dostarczamy konstrukcję we wskazane miejsce i rozpoczynamy montaż. Ze względu na swoją specyfikę pawilony mieszkalne z płyt warstwowych powstają w bardzo krótkim czasie, co pozwala szybko rozpocząć ich przyjemne użytkowanie.

Dlaczego dom z płyty warstwowej?
Dlaczego akurat pawilony mieszkalne z płyt warstwowych?

Możesz mieć wątpliwości, czy pawilon mieszkalny z płyty to aby na pewno dobre rozwiązanie? Czy sprawdzi się w Twoim przypadku? O ile pawilony wykorzystywane w celach usługowych nie budzą większych emocji, o tyle te często pojawiają się, gdy mają one zostać przeznaczone na mieszkanie stałe lub tymczasowe.

Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy odwołać się bezpośrednio do właściwości stalowych płyt warstwowych wykorzystywanych do produkcji naszych obiektów mieszkalnych. Pawilony mieszkalne z płyt warstwowych:

  • Posiadają trwałą, solidną i doskonale wyważoną konstrukcję, odporną na zmienne warunki atmosferyczne, korozję, wilgoć, przeciekanie.
  • Wykazują bardzo dobre właściwości termoizolacyjne ze względu na wypełnienie ścian i konstrukcji dachu rdzeniem styropianowym lub poliuretanowym. Nadają się przez to do użytku całorocznego.
  • Wyróżniają się znakomitą, nowoczesną estetyką, odpowiadającą współczesnym trendom architektonicznym.
  • Są energooszczędne i przyjazne dla środowiska.
  • Cechuje je łatwy, szybki i sprawny montaż, dzięki czemu pawilon mieszkalny jest gotowy do użytku w bardzo krótkim czasie od złożenia zamówienia.
  • Mogą zostać spersonalizowane w szerokim zakresie, uwzględniając powierzchnię, rozkład pomieszczeń, ilość kondygnacji, stolarkę okienną i drzwiową, elewację.
  • Opierają się na konstrukcji modułowej, która pozwala na ich łatwą rozbudowę, jeżeli zajdzie taka potrzeba.
  • Są wyposażane we wszystkie podstawowe instalacje montowane w każdym domu – elektryczną, grzewczą, wodną.
  • Mogą zostać zaaranżowane do rozmaitych potrzeb użytkowników.
  • Ich wykonanie i montaż nie wiążą się z tak dużymi wydatkami, jak ma to miejsce przy standardowej budowie od podstaw.

Jeśli szukasz rzetelnej i zaufanej firmy, która pomoże Ci w stworzeniu wymarzonego pawilonu mieszkalnego, gotowego do zamieszkania w maksymalnie krótkim czasie, czekamy na Twój telefon! Umów się na spotkanie z naszymi doradcami i zyskaj dodatkową przestrzeń do życia, wypoczynku wakacyjnego lub przeznaczoną na inny, dowolnie wybrany cel!