Scroll Top
Pawilony Handlowe
Pawilony handlowe z płyty warstwowej
NASZA OFERTA

Jeśli szukasz komfortowego miejsca do prowadzenia własnej działalności usługowej, nasze nowoczesne pawilony handlowe wykonane z płyt warstwowych są dla Ciebie rozwiązaniem idealnym. To niewielkie, jednak bardzo funkcjonalne konstrukcje o doskonałych właściwościach użytkowych, dedykowane wielu różnym branżom. Świetna alternatywa dla z reguły bardzo kosztownego wynajmu stacjonarnych pomieszczeń w biurowcach, galeriach i pasażach handlowych.

Obecnie prowadzenie działalności w pawilonie handlowym stało się już standardem i śmiało możemy stwierdzić, że przestrzeń ta spełnia wszystkie podstawowe wymagania i potrzeby biznesowe. Co istotne – jeśli pawilon nie znajduje stałego połączenia z gruntem, jego montaż odbywa się bez konieczności uzyskiwania pozwolenia na budowę!

Jak wykorzystuje się pawilony handlowe z płyt warstwowych?
Oferta & Realizacja

Mobilny i przenośny pawilon handlowy stwarza ogromne możliwości w zakresie jego wykorzystania. Może zostać przeznaczony na klasycznego „warzywniaka”, kiosk, kwiaciarnię, piekarnię, lokal gastronomiczny, taki jak pizzeria, kebab, lodziarnia. Powszechnie aranżuje się je ponadto na biura, stróżówki, punkty GSM, serwisy naprawcze, zakłady krawieckie, kaletnicze, szewskie, sklepy zoologiczne, czy z pamiątkami.

A to tylko jedne z wielu przykładów, ponieważ pawilony handlowe z płyt warstwowych ze względu na możliwość wyposażenia ich w sanitariaty i ogrzewanie, są gotowe sprostać rozmaitym oczekiwaniom i potrzebom. Nadają się doskonale zarówno do użytku całorocznego, jak i wyłącznie sezonowego – wszystko w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb. Kompaktowa konstrukcja pozwala w dodatku na ich montaż w praktycznie dowolnym miejscu, nie tylko na obrzeżach miasta, ale i w jego centrum.

Staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów
Co nas wyróżnia?
Jakość
Nasza firma stawia na najwyższą jakość wykorzystywanych materiałów oraz profesjonalną obsługę klienta.
Wszystkie nasze produkty są starannie wykonane z najlepszych materiałów, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.
Elastyczność
Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Produkujemy i montujemy pawilony i kontenery biurowe według wymagań i preferencji klientów.
Konkurencyjne Ceny
Oferujemy konkurencyjne ceny, co pozwala nam być atrakcyjnymi dla szerokiej grupy klientów.
Nasze produkty są dostępne w przystępnej cenie, co pozwala na oszczędność pieniędzy, nie rezygnując z wysokiej jakości i funkcjonalności.
Kontenery i pawilony biurowe – praktyczne rozwiązanie dla Twojej firmy, które zwiększy jej elastyczność i wygodę!