Scroll Top
Kontenery pracownicze z płyty warstwowej
kontener-pracowniczy-z-klimatyzacja
mobilność konstrukcji
Kontenery pracownicze z płyt warstwowych

Tam, gdzie zachodzi potrzeba zapewnienia szybkiego i łatwego dostępu do pracowników w różnych miejscach, tam też nieocenione okazują się nowoczesne, mobilne i ekonomiczne kontenery pracownicze, które można zaadaptować na różne cele, w tym mieszkalne. Kontenery pracownicze to dlatego rozwiązanie dla każdego biznesu, w szczególności dla firm oferujących prace sezonowe i świadczących usługi budowlane.

Jeżeli jako pracodawca lub menadżer stajesz właśnie przed wyzwaniem zapewnienia swoim pracownikom komfortowego, bezpiecznego zakwaterowania w przyjaznych i spełniających określone normy warunkach, przenośne kontenery z płyt warstwowych pozwolą Ci należycie wywiązać się z tego obowiązku bez ponoszenia nadmiernych nakładów finansowych. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów dotyczących zamówienia!

kontenery odporne na warunki
Kontenery pracownicze i ich przeznaczenie

Kontenery pracownicze z płyt warstwowych to kompaktowe konstrukcje, które cechują się dużą elastycznością i możliwością wykorzystania ich w szerokim zakresie, uwzględniającym indywidualne potrzeby każdego klienta.

Jesteśmy gotowi przygotować dla Ciebie kontenery pracownicze o różnym przeznaczeniu, takim jak w szczególności:

  • kontenery – szatnie,
  • kontenery budowlane,
  • kontenery z sanitariatami (WC, prysznic),
  • kontenery z kuchnią,
  • kontenery mieszkalne,
  • kontenery biurowe lub konferencyjne.

Oznacza to tym samym, że możemy zainstalować w nich ogrzewanie, media, a także zapewnić podłączenie wodno-kanalizacyjne. Dzięki temu jako pracodawca zdołasz zapewnić swoim pracownikom wygodne, przyjazne i bezpieczne warunki użytkowe lub mieszkalne, adekwatne do współczesnych standardów oferowanych w tradycyjnym budownictwie.

kontener-pracowniczy
kontener-pracowniczy-z-plyty-warstwowej
Zalety kontenerów pracowniczych z płyt warstwowych

Kontenery pracownicze i ich główne zalety

Kontenery pracownicze wykonywane z płyt warstwowych to rozwiązanie mające wiele zalet. Stąd też ogromne zainteresowanie, jakie zyskują one z roku na rok.

Są wyjątkowo łatwe i szybkie w montażu i późniejszym demontażu, dlatego znakomicie radzą sobie z zaspokajaniem doraźnych potrzeb, wynikających między innymi ze specyfiki określonego zlecenia, projektu, rodzaju pracy. Jeżeli Twoja firma musi regularnie lub sporadycznie dysponować pracownikami w określonych miejscach, poza swoją główną siedzibą, mobilne kontenery będą w takim przypadku niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Pozwolą Ci w krótkim czasie zapewnić swoim podwładnym odpowiednie lokum, czy to wyłącznie w postaci sanitariatu, szatni, czy też pomieszczenia mieszkalnego.

W związku z tym, że kontenery pracownicze służą ludziom, są wykonywane z najwyższą starannością oraz z zastosowaniem odpowiednich, trwałych materiałów i nowoczesnych technologii. To obiekty o wytrzymałej, solidnej konstrukcji stalowej, odpornej na działanie czynników atmosferycznych. Priorytetem zawsze pozostaje tu maksymalne bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Płyty warstwowe z rdzeniem poliuretanowym lub styropianowym wykazują także bardzo dobre właściwości termoizolacyjne, co w połączeniu z możliwością montażu wszystkich niezbędnych instalacji sprawia, że z budynków tych można korzystać przez cały rok.

Galeria pawilonów

Wnętrza Pawilonów