Scroll Top
Hale i Magazyny
hale-magazyn-z-plyty-warstwowej
Hale i magazyny z płyt warstwowych
Hale & Magazyny

Dzięki halom i magazynom z płyt warstwowych możesz w bardzo krótkim czasie stworzyć całoroczną przestrzeń usługową, produkcyjną, czy też służącą składowaniu towarów, a także dowolnie modyfikować i rozbudowywać ją z uwzględnieniem aktualnych potrzeb. Jest to rozwiązanie polecane przedsiębiorcom poszukującym wysoce funkcjonalnych, elastycznych, trwałych, ekonomicznych i niedrogich w utrzymaniu obiektów związanych z prowadzoną działalnością.

Ze stalowych płyt warstwowych mogą powstać zarówno stosunkowo kompaktowe, niewielkie konstrukcje na potrzeby mniejszych firm, jak również wielkopowierzchniowe hale i magazyny dla dużych przedsiębiorstw, działających na szeroką skalę. Każde zlecenie jest wykonywane przez nas z uwzględnieniem indywidualnych wytycznych i preferencji klienta, co przekłada się zawsze na wysoce satysfakcjonujące rezultaty.

Przemysłowe konstrukcje stalowe z płyty warstwowej na potrzeby różnych sektorów
Przemysłowe konstrukcje stalowe z płyty warstwowej

Magazyny i hale wykonywane ze stalowych płyt warstwowych to rozwiązanie, które sprawdza się na potrzeby wielu różnych branż. Z wielkopowierzchniowych obiektów korzysta dzisiaj szeroko rozumiany sektor usługowy, sektor przemysłowy i budowlany, sektor rolniczy. Przedsiębiorstwa transportowe, produkcyjne, motoryzacyjne, spożywcze, farmaceutyczne – wszędzie tam występuje zapotrzebowanie na szybkie w budowie i niedrogie w utrzymaniu hale i magazyny.

W przypadku tego rodzaju usług liczy się kompleksowość, dlatego też nasza firma poza doradztwem w zakresie doboru jak najlepszych rozwiązań, zajmuje się także budową i montażem przestrzeni ze stalowych płyt warstwowych oraz czynnościami serwisowymi. Jesteśmy przez to gotowi wspierać naszych klientów na każdym etapie realizacji zlecenia.

hale-przemyslowe-z-plyty-warstwowej
magazyn-z-plyty-warstwowej
Dlaczego hala produkcyjna z płyty warstwowej?

Zalety magazynów i hali z płyt warstwowych

O ile w przypadku budownictwa mieszkalnego przeważają obiekty murowane, o tyle wykonawstwo magazynów i hali opiera się w głównej mierze na konstrukcjach stalowych z płyt warstwowych. Wynika to przede wszystkim ze znacznej oszczędności czasu, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości, funkcjonalności i estetyki. Poza łatwym i szybkim montażem trudności nie sprawia także późniejszy demontaż. W związku ze zmianą lokalizacji firmy, czy też zmniejszeniem zapotrzebowania na określone produkty lub usługi, możliwa będzie zatem sprawna rozbiórka dotychczasowego budynku wraz z ewentualną opcją przetransportowania go w inne miejsce.

Nasza firma specjalizująca się w budownictwie modułowym i przemysłowym oferuje swoim klientom szereg sprawdzonych rozwiązań, podlegających personalizacji i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb. Wykonywane przez nas hale i magazyny wyróżniają się doskonałą wytrzymałością i solidnością, odpornością na działanie zmiennych czynników atmosferycznych, a także drgania i wibracje powodowane przez pracę maszyn przemysłowych, czy poruszających się po takich obiektach urządzeń transportowych, takich jak wózki, przenośniki.

W związku z tym, że stalowe konstrukcje hal i magazynów są odpowiednio izolowane, budynki te nadają się do użytku całorocznego, gwarantując niezmienny komfort pracy i warunki niezbędne do magazynowania określonych towarów. Tam, gdzie będzie zachodzić taka potrzeba, istnieje w dodatku możliwość montażu systemu grzewczego i chłodzącego, instalacji elektrycznej, czy też wykonania podłączenia wodno-kanalizacyjnego.