Scroll Top
O Nas
bd71efed-64c1-4aee-9b43-04570c5fc815
Panelsandwich sp. z o.o.
O Nas

Witajcie w Panel Sandwich Sp. z o.o. – firmie specjalizującej się w budownictwie modułowym oraz przemysłowym. Nasza pasja oraz wieloletnie doświadczenie w branży umożliwiło nam opracowanie najlepszych rozwiązań, które są w stanie spełnić wymagania najbardziej wymagających przedsiębiorców działających w tej dziedzinie.

Nasza oferta
Stosujemy innowacyjne systemy elewacyjne, które nadają kontenerom i pawilonom wyjątkowego, eleganckiego wyglądu.

W naszej ofercie znajdą Państwo pawilony handlowe i biurowe, a także kontenery socjalne oraz kioski handlowe i gastronomiczne, stróżówki, portiernie, garaże, magazyny, które stanowią rozwiązanie nowoczesne, wyróżniające się wysoką estetyką i dokładnością wykończenia. Stosujemy innowacyjne systemy elewacyjne, które umożliwiają kontenerom i pawilonom wyjątkowego, eleganckiego wyglądu. Każde zlecenie projektowane i wyceniane jest indywidualnie, zgodnie z jego przeznaczeniem oraz wymaganiami klienta.

315887314_630822075497832_7705781101833253071_n
0

Ukończonych projektów

0

m2 powierzchni

0

Zadowolonych klientów

Wyróżniamy się na tle konkurencji

Indywidualne podejście – każdy klient jest dla nas ważny, dlatego podchodzimy do każdego projektu indywidualnie i dostosowujemy nasze usługi do potrzeb klienta.

Wysoka jakość – stawiamy na jakość naszych produktów i usług, dlatego korzystamy tylko z najlepszych materiałów i nowoczesnych technologii.

Pełna oferta – świadczymy kompleksowe usługi w zakresie produkcji i montażu hal, kontenerów, pawilonów oraz komór i chłodni.

Szybka realizacja – wiemy, jak ważny jest czas dla naszych klientów, dlatego staramy się realizować projekty jak najszybciej, nie tracąc przy tym na jakości.