Scroll Top
Garaże z płyty warstwowej
Garaże z płyt warstwowych
Garaże z płyty warstwowej

Garaże z płyty warstwowej, które powoli dościgają swoją popularnością garaże murowane, to idealne rozwiązanie dla Twojego domu lub biznesu. Mogą zostać zamontowane na prywatnej posesji, przed blokiem, siedzibą firmy lub w centrum miasta, jako garaż wystawowy. Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zapewnienia odpowiedniego schronienia samochodom osobowym, sportowym, dostawczym lub ciężarowym.

Garaż z płyt warstwowych stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznego „blaszaka”. Wyróżniają go o wiele lepsze właściwości użytkowe, zwiększona trwałość i solidność, a także znakomita estetyka, odpowiadająca współczesnym trendom architektonicznym, z szerokimi możliwościami personalizacji. Jeśli szukasz więc trwałego i ekonomicznego garażu, którego wykonanie i montaż zajmą dosłownie chwilę, a przy tym nie uszczuplą w znacznym zakresie Twojego portfela, skontaktuj się z naszą firmą w celu omówienia szczegółów!

Charakterystyka garaży z płyty warstwowej
Właściwości garaży z płyty warstwowej

Garaże, podobnie jak i budynki mieszkalne, czy usługowe, muszą odznaczać się określonymi właściwościami użytkowymi, odpowiednią funkcjonalnością i estetyką. Tym bardziej, że są one z reguły wykorzystywane nie tylko do przechowywania pojazdów, ale i wielu innych rzeczy. W garażach nierzadko mieszczą się także małe, przydomowe warsztaty, magazyny, czy spiżarnie.

Garaże z płyt warstwowych dostępne w naszej ofercie:

  • Są produkowane ze stalowych, warstwowych płyt z rdzeniem poliuretanowym lub styropianowym, zapewniając w ten sposób bardzo dobrą barierę izolacyjną latem i zimą.
  • Posiadają solidną, wytrzymałą konstrukcję. Pozostają odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych (promieniowanie UV, deszcz, śnieg, grad), korozję, wilgoć, a także drgania powodowane przez samochód podczas wjazdu i wyjazdu.
  • Są wyposażone w instalacje odprowadzające wodę, wentylację, elektrykę, a dodatkowo mogą zostać wzbogacone również o systemy przeciwpożarowe, czy alarmowe.
  • Mogą zostać wykonane w różnych wymiarach, w tym jako garaże na kilka samochodów, a ponadto w różnych kolorach i wykończeniach elewacyjnych.
  • Oferują możliwość zamontowania dodatkowych okien, drzwi bocznych, bram automatycznych, dachów o różnym spadku.
  • Pozostają przystosowane do użytku całorocznego, gwarantując równie wysoki komfort użytkowania latem i zimą.
  • Nadają się do montażu na płycie betonowej i kostce brukowej.
  • Są gotowe do użytku w bardzo krótkim czasie w porównaniu do budowania garażu murowanego, dlatego pozwalają zaspokoić pilne potrzeby klientów.
136088113_1274871079549037_2015242821128122438_n
ekonomia & ergonomia

Garaż z płyt warstwowych najłatwiej dostępnym schronieniem dla samochodu

Pozostawianie swojego samochodu na zewnątrz zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Wynika ono nie tylko ze zmiennych warunków atmosferycznych, które nie pozostają bez wpływu na stan karoserii, ale i „aktywności” innych osób. Pojazdy, zwłaszcza te na niestrzeżonych parkingach przy blokach, są w sposób szczególny narażone na działanie złodziei lub wandali. Zamiast budować więc garaż murowany, co stanowi czynność czasochłonną, lub czekać, aż w Twojej okolicy pojawi się oferta garażu na sprzedaż, wybierz gotowy nawet w kilka dni kontener z płyt warstwowych.

Atutem naszej firmy jest krótki czas realizacji zlecenia, a także kompleksowość świadczonych usług. Pomożemy Ci w wyborze najlepszych rozwiązań, przygotujemy niezbędne komponenty, a następnie przetransportujemy je na miejsce i przystąpimy do montażu. Klasyczny garaż z płyty warstwowej może wyrosnąć niczym grzyb po deszczu, tworząc tym samym bezpieczne i przytulne miejsce dla Twojego auta i nie tylko!