Producent chłodni – Panel Sandwich

producent chodni

Nasza firma to jeden z najbardziej znanych na rynku producentów chłodni, który może poszczycić się wieloma zrealizowanymi projektami dla klientów prywatnych oraz inwestorów instytucjonalnych. Oferujemy kompleksowe wykonawstwo urządzeń chłodniczych o różnorodnych parametrach, które przystosowane są do przechowywania produktów wymagających specjalnych warunków. Nasze komory chłodnicze znalazły szerokie grono zwolenników w wielu branżach takich jak gastronomia czy handel. Z naszych usług w tym zakresie korzystają też masarnie, a nawet kółka łowieckie i towarzystwa rybackie i wielu innych klientów. Budowa chłodni z płyt warstwowych, która jest naszą specjalnością, to innowacyjne rozwiązanie wyróżniające się energooszczędnością i praktycznością. Jako doświadczony producent chłodni, wiemy, na co zwracać uwagę podczas projektowania, aby komory chłodnicze sprawdziły się w każdych warunkach.

budowa komór chodniczych

Komory chłodnicze

Budowa komór chłodniczych wymaga dysponowania odpowiednimi środkami oraz znajomością ściśle określonych parametrów, którymi muszą charakteryzować się pomieszczenia do przechowywania żywności. Jako producent chłodni możemy zaoferować indywidualne opracowanie projektu, tak aby komory chłodnicze spełniały precyzyjne wymagania inwestora co do wielkości i energooszczędności. Budowa chłodni z płyt warstwowych pozwala zredukować koszty związane z użytkowaniem przestrzeni oraz dostosować warunki panujące wewnątrz. Komory chłodnicze naszego autorstwa wyróżniają się niezwykłą precyzją wykonania oraz zastosowaniem funkcjonalnych rozwiązań.

Budowa komór chłodniczych – dlaczego my?

Od wielu lat działamy na rynku jako wiodący producent chłodni, co pozwoliło nam wypracować szereg funkcjonalnych rozwiązań oraz pogłębić wiedzę na temat nowoczesnych technologii chłodniczych. Decyzja o podjęciu współpracy z naszą firmą oznacza pewność co to tego, że budowa komór chłodniczych przebiegnie sprawnie i według określonych przepisami zasad. Co nas wyróżnia:

·         nowoczesne rozwiązania technologiczne,

·         wyspecjalizowana kadra,

·         optymalizacja kosztów,

·         zastosowanie energooszczędnych parametrów,

·         najwyższe standardy jakości.

Zdajemy sobie sprawę, że branża gastronomiczna i spożywcza wymaga spełnienia restrykcyjnych zasad przechowywania żywności. Duże doświadczenie pozwala nam realizować projekt budowy każdej komory chłodniczej w taki sposób, aby warunki panujące wewnątrz były zoptymalizowane pod względem odpowiedniej temperatury oraz zachowania higieny. Dodatkowo jako producent chłodni jesteśmy w stanie wykonać komory chłodnicze zarówno według standardowych wytycznych, jak i indywidualnych specyfikacji dostarczonych przez klienta.

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo także nowoczesne kontenery handlowe oraz usługi związane z budową hal magazynowych. Zapewniamy szybkie terminy realizacji oraz korzystne warunki współpracy. Jako producent mamy również dostęp do materiałów montażowych w korzystnych cenach, co znacząco wpływa na redukcję kosztów realizacji całego przedsięwzięcia. W razie pytań zachęcamy do kontaktu, chętnie doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania dla Państwa przedsiębiorstwa.